PRZERWA W REALIZACJI ZAMÓWIEŃ (23 grudnia 2021 - 13 stycznia 2022)

jak co roku w pierwszych dwóch tygodniach stycznia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach przewidziane są zmiany systemowe dotyczące dokumentów księgowych oraz przegrywanie bazy systemu SAP. W szczególności wystawianie faktur dotyczących roku 2022 w całej uczelni, czyli także w Wydawnictwie, będzie możliwe dopiero od 13 stycznia 2022 roku. Do migracji danych musimy się przygotować. W związku z tym zamówienia dokonane w dniach od 23 grudnia 2021 r. do 13 stycznia 2022 r. będą realizowane od 14 stycznia 2022 r., zgodnie z kolejnością wpływu.

Blokada SAP dotyczy oczywiście tylko papierowych wersji książek. Wszystkie nasze publikacje można zakupić - stale, także w tym okresie - w wersji elektronicznej u naszych dystrybutorów (ibuk.pl, ebookpoint.pl, CEEOL).

Za utrudnienia przepraszamy!