Wyróżnienie w Konkursie na Najlepszą Książkę Akademicką o Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz o Nagrodę JM Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza dla książki „Moja mapa. Tworzenie map w technologiach geoinformacyjnych...”

Podczas Poznańskich Targów Książki 2019 naszemu wydawnictwu przyznano kolejne już wyróżnienie za publikację "Moja mapa. Tworzenie map w technologiach geoinformacyjnych. Przewodnik uzupełniający do laboratoriów z podstaw kartografii" autorstwa dr Joanny Ewy Szafraniec w Konkursie na Najlepszą Książkę Akademicką o Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz o Nagrodę JM Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Dr Joanna Ewa Szafraniec jest adiunktem w Katedrze Geomorfologii na Wydziale Nauk o Ziemi UŚ.