Księgarnie, hurtownie

Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego zaprasza do współpracy księgarnie tradycyjne, internetowe, hurtowników, jak i innych dystrybutorów książek i czasopism naukowych.

Potrzebne dokumenty

Podmioty zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie (zamowienia.wydawnictwo@us.edu.pl lub faks: 0-32 359 20 57) dokumentów rejestrowych firmy (nadania numeru NIP, numeru REGON i wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej lub Krajowego Rejestru Sądowego).

Umowa handlowa

Na podstawie nadesłanych do Wydawnictwa dokumentów sporządzimy umowę handlową (plik pdf), którą odsyłamy do Państwa weryfikacji oraz do podpisu (najczęściej via e-mail). Zapraszamy do wcześniejszego zapoznania się z naszą umową. Wzór umowy (plik PDF) znajduje się na dole tego wpisu.

W momencie otrzymania pocztą podpisanych przez Państwa dwóch egzemplarzy umowy, będziemy mogli realizować Państwa zamówienia z uwzględnieniem 23% rabatu oraz odroczonym, 30-dniowym terminem płatności na podstawie wystawionej przez nas faktury przelewowej. Po podpisaniu umowy przez Dyrektora Wydawnictwa, jeden egzemplarz odsłyłamy Państwu pocztą. W ten sposób drogę podpisania wiążącej nas umowy handlowej skracamy do dwóch, trzech dni, które pokonuje do nas wysłana przez Państwa przesyłka listowa.

Koszty przesyłki

Do faktur doliczane są koszty przesyłki obliczone wg cennika Poczty Polskiej, kosztu koperty/opakowań i aktualnej stawki VAT obowiązującej na tę usługę.

Jeśli klient dysponuje swoim transportem lub ma podpisaną umowę z firmą kurierską, musi nas o tym poinformować w momencie składania zamówienia. Pomijane są wtedy koszty przesyłki na fakturze.

W przypadku osobistego odbioru możliwe jest także uregulowanie płatności gotówką.

Zamówienia

Zamówienia można składać przez stronę naszej księgarni internetowej lub wysyłając e-mail na adres: zamowienia.wydawnictwo@us.edu.pl (lic. Beata Łojan oraz dr Daria Dąbrowska-Gruchlik).

Pytania i wątpliwości

W przypadku wątpliwości dot. umów, zamówień i warunków dostawy prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach: 8:00-15:00, tel. (32) 359 16 03 (lic. Beata Łojan oraz dr Daria Dąbrowska-Gruchlik).

Dokumenty: