Jak wydać książkę

Witamy na stronie informacyjnej dla Autorów publikacji oraz Redaktorów naukowych tomów zbiorowych.

W strukturze Uniwersytetu Śląskiego Wydawnictwo UŚ jest realizatorem wszystkich publikacji naukowych, podręczników i skryptów  finansowanych (w całości lub częściowo) ze środków będących w dyspozycji Uniwersytetu niezależnie od  planowanego miejsca wydania.

Wszystkich Państwa zainteresowanych wydaniem książki zachęcamy do zapoznania się z materiałem zamieszczonym w poszczególnych częściach tej prezentacji. W zależności od planowanego miejsca wydania publikacji prosimy zapoznać się z informacjami zawartymi w zakładkach:

• Publikuję w WUŚ (dla Autorów zainteresowanych wydaniem książki w Wydawnictwie UŚ);
  • Publikuję poza WUŚ (dla Autorów zainteresowanych wydaniem książki w innym wydawnictwie).