Czytaj po polsku. T. 7: Stanisław Lem: „Jak ocalał świat” (B1–B2), „Maszyna Trurla” (B2 –C1), „Wyprawa pierwsza A, czyli Elektrybałt Trurla” (C1–C2). Mat. pomoc. do nauki języka polskiego jako obcego; dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Wyd. 4

oprac. Jolanta Tambor
Miejsce wydania: 
Katowice
Rok wydania: 
2019
ISBN: 
978-83-226-1907-0
Wydawca: 
Wydawnictwo UŚ
Nakład: 
dostępny (wersja papierowa)
Liczba stron: 
136
Wymiary: 
165 mm × 120 mm × 9 mm
Oprawa: 
broszurowa, klejona, folia błyszcząca
Numer pracy: 
PiS 207
Inne: 
ćwiczenia, klucz do ćwiczeń
Wydanie: 
4
Rodzaj publikacji: 
e-book, skrypt
Język: 
polski
14,90 zł

Opis

Wersja on-line

 

Publikacja jest także dostępna w wersji elektronicznej na portalach:

 

ebookpoint: www.ebookpoint.pl

 

IBUK (możliwość zakupu lub wypożyczenia): www.ibuk.pl

 

Kolejny, siódmy już tom, który ukazał się w doskonale znanej czytelnikom serii, przeznaczony jest dla studentów znających język polski na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Tym razem materiałem wyjściowym, dzięki któremu czytelnicy będą mogli zdobywać i poszerzać swoje wiadomości na temat literatury, kultury polskiej, a także doskonalić umiejętności z zakresu języka polskiego, są utwory Stanisława Lema.

Książeczka zawiera tradycyjny (przyjęty i sprawdzony z powodzeniem! w serii „Czytaj po polsku”) podział na część lekturową, część ćwiczeniową, klucz do ćwiczeń oraz słowniczek.

Przykładowe ćwiczenia: https://www.sjikp.us.edu.pl/pl/publikacje/publikacje-szkoly-jezyka-i-kultury-polskiej-uniwersytetu-slaskiego/seria-czytaj-po-polsku/czytaj-po-polsku-tom-07-stanislaw-lem-jak-ocalal-swiat-maszyna-trurla-wyprawa-pierwsza-a-czyli-elektrybalt-trurla-materialy-pomocnicze-do-na/