Czytaj po polsku. T. 7: Stanisław Lem: „Jak ocalał świat” (B1–B2), „Maszyna Trurla” (B2 –C1), „Wyprawa pierwsza A, czyli Elektrybałt Trurla” (C1–C2). Materiały pomocnicze do nauki języka polskiego jako obcego. Wyd. 3.

develop. Jolanta Tambor
Place edition:
Year edition:
978-83-226-1907-0
Editor:
Issue:
wyczerpany (wersja papierowa)
Page count:
Dimensions:
Cover:
Product number:
PiS 165
Others:
ćwiczenia, klucz do ćwiczeń
Edition:
Type of publication:
e-book, skrypt
Language:

On-line version

Kup lub wypożycz na ibuk.pl całość lub część:

Czytaj po polsku. T. 7: Stanisław Lem: „Jak ocalał świat” (B1–B2), „Maszyna Trurla” (B2 –C1), „Wyprawa pierwsza A, czyli Elektrybałt Trurla” (C1–C2). Wyd. 2. (całość)

Kolejny, siódmy już tom, który ukazał się w doskonale znanej czytelnikom serii, przeznaczony jest dla studentów znających język polski na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Tym razem materiałem wyjściowym, dzięki któremu czytelnicy będą mogli zdobywać i poszerzać swoje wiadomości na temat literatury, kultury polskiej, a także doskonalić umiejętności z zakresu języka polskiego, są utwory Stanisława Lema.

Książeczka zawiera tradycyjny (przyjęty i sprawdzony z powodzeniem! w serii „Czytaj po polsku”) podział na część lekturową, część ćwiczeniową, klucz do ćwiczeń oraz słowniczek.

Przykładowe ćwiczenia: https://www.sjikp.us.edu.pl/pl/publikacje/publikacje-szkoly-jezyka-i-kultury-polskiej-uniwersytetu-slaskiego/seria-czytaj-po-polsku/czytaj-po-polsku-tom-07-stanislaw-lem-jak-ocalal-swiat-maszyna-trurla-wyprawa-pierwsza-a-czyli-elektrybalt-trurla-materialy-pomocnicze-do-na/